052-8646206
מיגון חלונות
ציפוי זכוכית
חלונות כהים לרכב
חלונות כהים
דף הבית
<< שאל את המומחה
הוסף שאלה למומחה
שאלה:   תקנה 27 ה' המאפשרת נהיגה ברכב אשר הותקן בו בשמשה האחורית ציפוי חלונות כהה
4. תקנה 27 (ה') קובעת כי על אף האמור בתקנה 27 (ד') , הרי שמותר לנהוג ברכב שבו קיימת הגבלת ראות מן השמשה האחורית אם מותקנות ברכב מראות תשקיף (מראות חיצוניות מימין ומשמאל לרכב). 5. שמאחר וקיימות שתי תקנות הנוגעות לנושא,כאשר אחת מתירה הגבלת ראות מן השמשה האחורית והשנייה אוסרת על כך,הוחלט לקבל את הפרשנות המקלה ולא לבצע אכיפה לגבי הדבקת חומר ציפוי על החלון האחורי במ
95
שאלה:   האם ציפוי חלונות מונע את שבירתו?
קיימים למעשה מס.סוגים של מדבקות וציפויים לצרכים שונים,על מנת לשריין את הזכוכית קיים ציפוי מיוחד בעובי של עד 350 מיקרון שנועד למנוע את שבירת החלון ופיזור רסס הזכוכית. הציפוי הינו שקוף ומיועד בעיקר לחלונות ראווה,המוכר כתחליף לסורג לפי דרישות חברות הביטוח.ניתן ליישם ציפוי זה גם ברכב על מנת למנוע פריצה או וונדליזם.
6
שאלה:   האם ציפוי חלונות חוקי ועובר טסט?
לפי תקנה מס. 356 סעיף ד' מותר לצפות את החלונות האחוריים ברכב.למרבה הצער החוק אינו מאפשר ציפוי חלונות קדמיים בשום דרך.ניתן לעיין בתקנה פה באתר.
5
שאלה:   האם מותר להתקין ציפוי חלונות לרכב בגוון דמוי מראה?
לפי החוק אסור להתקין ציפוי חלונות לרכב בגוון כסוף שעלול לגרום לסינוור נהגים אחרים.
4
שאלה:   האם מדבקת מיגון 350 מיקרון מוכרת לביטוח כתחליף לסורגים? מה היתרונות שלה?
מדבקת מיגון שקופה בעובי 350 מיקרון מוכרת כתחליף סורג לחנויות ומשרדים ברוב המקרים. יש לשאול את סוכן הביטוח.מספר יתרונות משמעותיים יש למדבקת המיגון לעומת הסורגים,ראשית חזות החנות והמוצרים נראים בתצוגה גם כשהחנות סגורה,בנוסף יש בציפוי הגנה מקרינת U.V ,הגנה מהדף ורסס זכוכיות בכל מקרי השבירה (ניפוץ,פיצוץ,ניסיון פריצה וכד.)
3
שאלה:   האם ציפוי זכוכית מסנן קרינה?
ציפוי זכוכית מסוג H.P איכותי (אמריקאי ,גרמני)מסנן קרינת U.V ברמות של 99% ועל ידי כך גם עוצמת החום שחודר מהחלונות יורדת בין 84%-50% תלוי בסוג הציפוי ורמת כהות של הציפוי.
2
שאלה:   מדוע עלות ציפוי שמשות לרכב גבוהה?
השימוש במדבקה איכותית בעובי 50 - 60 מיקרון עם אחריות 7 שנים על דהייה קילוף והווצרות סדקים בציפוי בשילוב עם התקנה מקצועית ונקייה מהווה את המחיר,בסך הכל המחיר אינו יקר ביחס לתועלת,רק ההשוואה לציפוי סיני דקיק ללא שום הגנה עם התקנה לא מקצועית גורמת למחיר להראות יקר.
1
עמודים:  1
סרטונים
סרטונים
04/11/2013
חלונות כהים לרכב מפחיתים בצורה משמעותית את החום ברכב,חלונות כהים לרכב יוצרים מראה יוקרתי, חלונות כהים מגינים על ריפוד הרכב,חלונות כהים דוחים קרינת U.V ,חלונות כהים מומלץ מאוד לרכב המסיע תינוקות וילדים מאחור,חלונות כהים למניעת פיזור רסס זכוכית בעת שבירה,חלונות כהים מפחיתים את העומס על המזגן,חלונות כהים מעניקים פרטיות לנוסעים ברכב, חלונות כהים חוקי ועובר טסט (בחלונות אחוריים),חלונות כהים משדרג את הרכב לפני מכירה, חלונות כהים ניתן להדבקה בכל סוגי הרכב,
לפרטים נוספים

04/11/2013
מומחה בעל וותק וניסיון רב לחלונות כהים לרכב,מחזיק מלאי גדול של מדבקות איכותיות במגוון צבעים ורמות כהות,מדבקת ננו קרמי שקופה לחלוטין(ללא צבע) המונעת חדירת קרינת U.V 100% ומפחיתה את החום ב- 50% מומלץ לנהגי משאיות,מוניות טרקטורים ולנהגים שנוהגים הרבה.‏ מחירים הוגנים,ייעוץ אישי ללא התחייבות,מעניק אחריות 7 שנים לכל התקנה.
לפרטים נוספים

11/10/2012
דו"ח מוטעה שנתן שוטר תנועה, אשר לא ידע על שינוי תקנות, יעלה למשטרת ישראל 600 שקל
לפרטים נוספים

11/10/2012
ברוך הבא לאתר החדש שלנו , באתר תוכלו להתרשם מעבודות שבוצעו על ידינו , הדבקת חלונות כהים לרכבים , ציפוי חלונות למבנים
לפרטים נוספים